Angel Writer

Sponsorlu Bağlantılar
3.2
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Word alternatifi olarak kullanabileceğiniz metin editörü

Microsoft Word için ücretsiz bir alternatif arıyorsanız “Angel Writer” tüm standart özellikleri sunan ücretsiz bir kelime işlemcidir. Herhangi uzunlukta bir metin girebilir, bir grafik veya bir tablo ekleyebilirsiniz. Karakterler için farklı boyut ve renklerde sayısız yazı vardır. Ayrıca bu tür kalın veya italik veya numaralarını içeren bir liste sağlanan standart biçimlendirme ile metninizi düzenleyebilirsiniz.

Angel Writer RTF, TXT popüler formatlar ve HTML belgeler oluşturmak için izin verir ancak hazırladığınız dosyaları Microsoft Word tarafından kullanılan en popüler DOC biçiminde kaydetmez.

En çok ihtiyaç duyulan yazı tipleri, renkler, puanlama, numaralandırma, tablolar, resimler, değiştirme, oldukça sınırlıdır.

Angel Writer önemli avantajları:

Para tasarrufu sağlar; Angel Writer ücretsiz bir metin editörü. Bunu kendiniz kullanın ve arkadaşlarınıza verebilirsiniz.

Zaman kazandırır; Angel Writer gerçekten hızlı bir şekilde yükler ve işlemlerin hızlı yapılmasını sağlar.

Etkileyici belgeler oluşturmanıza olanak sağlar; Angel Writer belgeleri düzenleme ve biçimlendirme için bir çok özellikler sunar. Microsoft Word alternatifi için kesinlikle deneyin.

Angel Writer İçin Yorum Yap