Angeldust (Steam)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Minecraft benzeri ücretsiz oyun

Angeldust, sonsuz sihirli dünyaları keşfetmek ve korkunç yaratıklarla karşı milyonlarca arkadaşınızın yanında savaşacağınız, Minecraft benzeri ve göze daha hoş binalar oluşturabileceğiniz ücretsiz rol yapma oyunu.

Angeldust oyununu Steam üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer Steam kullanmak indirmek istiyorsanız Windows PC için Angeldust versiyonu indirebilirsiniz.

Angeldust oyununu Windows bilgisayarda, Android ve iOS mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Windows bilgisayarınıza tamamen ücretsiz olarak indireceğiniz Angeldust oyununda ilginç yaratıcı, korkusuz savaşçı, can sıkıcı keşifçi veya gizemli büyücü olarak oynayın ve kaderinizde olan efsaneye dönüşün.

Angeldust hesabınızı hemen kaydedin ve maceraya sizde ortak olun. Mitoloji yaratıklar, ejderhalar ve büyücüler gibi ve daha bir çok canavarların olduğu fantastik dünyaya adım atın. Oyunlardaki sınırları bir kenara atın ve bu sınırsız dünyada keşfedilecek yerleri keşfe çıkın.

Angeldust oyununda 4 farklı kahramandan birini seçebilirsiniz. Bu kendi iç dünyanızdaki kahramanı ortaya çıkarmak için iyi bir ortam sunar. İnşa etme ustalığı olan Builder, kılıç ve kalkan kullanmada usta Fighter, keşfetmekte usta Scout ve sihirbaz olmak, büyü yapma konusundan usta Sorceress kahraman sınıflarından birini seçebilirsiniz. Kahraman seçimi bir bakıma çok önemlidir. Kahraman seçiminden sonra oyun akışı ona göre şekilleniyor ve her bir kahramanın kendi özel sesleri var.

Angeldust oyunu hem tek başına hem de multiplayer oynama imkanı sunar. Online altyapıya sahip olduğu için arkadaşlarınızla aynı ortamda oynayabilir veya diğer oyunculara katılabilirsiniz. Tek başınıza kendi oyun dünyanızı yaratmak istiyorsanız alone mode’da oynayabilirsiniz.

Angeldust oyun grafiksel açıdan hem eski hemde yeni bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabilir. Görsel açıdan biraz garip gelebilir ve oynadıkça her şeye alışacaksınız. Minecraft gibi görsel açıdan yorucu değildir. 3 boyutlu grafikler ile binaları inşa edin, canavarlarla savaşın ve bu harika dünyayı keşfedin.

Steam Türkçe İndir (Windows)
Steam: Online Oyun Platformu
Angeldust (Windows)
Windows için Minecraft benzeri ücretsiz oyun

Angeldust (Steam) İçin Yorum Yap