Angry Birds 2 (iOS)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iOS için Kızgın Kuşlar Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Popüler oyunlardan olan Angry Birds Android platformunda serinin ikinci oyunu olan Angry Birds 2 ile karşımıza çıkıyor. Önceki oyuna göre oldukça kaliteli görselleri bizlere sunan Angry Birds 2 oyun keyfini daha bir üst seviyeye taşımış görünüyor. Daha sezgisel oyun kontrolleri ile oynayacağınız oyun ücretsizdir. Oyun içi canlarınız bittiğin de video izleyerek yada can satın alarak oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Türkçe dil desteği ile birlikte rahatça oynayın. Oyunun arayüzü oldukça kaliteli ve grafikleri yine oldukça başarılı. Oyunu oynarken o keyfi alıyorsunuz. Seviye atlamalı oynanan oyun her seviye içinde de yine bir kaç bölümden oluşuyor. Küçük domuzlardan tutun kral domuza, usta başı domuza çeşit çeşit domuzlara karşı mücadele vereceksiniz. Oyun içi yapacağınız en iyi atışlara ve alacağınız puanlara göre ekstra kuş kartları kazanacaksınız.

Ayrıca tamamladığınız bölümler veya oyun içinde kaldığınız süreden dolayı ekstra ödüller de sizi bekliyor olacak. İster arena savaşlarına katılarak gerçek rakiplere karşı mücadele edin. Tipi, acı biber, altın ördek, silah ve daha fazla büyü ile de domuzlara karşı ekstra savaş güçleri kullanın. Arkadaşlarınıza karşı da Facebook ile bağlanarak oynayabilir ve alacağınız yüksek puanları paylaşabilir ve oyun içi görüntüler Facebook kırpma ile ekran görüntüsü alarak paylaşabilirsiniz.

Angry Birds 2 (Android)
Android için Kızgın Kuşlar Oyunu

Angry Birds 2 Ekran Videosu:

Angry Birds 2 (iOS) Hakkında Yazılar

Angry Birds 2 (iOS) İçin Yorum Yap