Angry Birds Go İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Angry Birds Go: Android Ücretsiz 3D Kuş Oyunu

Angry Birds Go, Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek oynayabileceğiniz ücretsiz bir kuş oyunudur. Dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan bu ile sizde büyük bir eğlencenin içerisinde kendinizi bulacaksınız.

Angry Birds Go, son yılların en meşhur ve en iyi çıkış yapan oyunlarından bir tanesi olan Angry Birds oyunun bir başka versiyonudur. Bu oyunda da yine oyun severleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Eğer bu oyunu oynamadıysanız beğeniyle oynayacaksınız. O vurdum duymaz kuşları ve domuzları yolunuz üzerinde yıldırım hızıyla fırlattığınızda, sayısız dönüş yaptıklarında, taklalar attıklarında ve tüm bunlar bitirme çizgisine doğru heyecan verici bir yarışa dönüştüğünde hissedeceksiniz. Ancak tehlikeli yollara dikkat edin, sinsi rakipleriniz pistte sizi takip edecek ve yarışın liderini arkada bırakmak için özel güçlerini kullanacaklardır. Yolculuğunuzu üst seviyeye çıkartın ve sabun kutusu arabasından süper arabaya geçiş yapın.

Direksiyona geçin ve Red, Chuck, Terence, Stella, King Pig, Moustache Pig ve birçok diğer favori yarışçılardan dilediğinizi seçin ve yarışın.

Oyunun özelliklerine bakacak olursak;

  • Ücretsiz
  • 3D grafikler
  • Red, Chuck, Terence, Stella, King Pig, Moustache Pig ve birçok diğer yarışçı
  • Çok sayıda yarış pisti
  • Özel benzersiz güçler
  • Race, Time Boom, Fruit Splat, Champion Chase ve Mega Match vs oyun modları ve daha fazlası ile Angry Birds Go sizleri bekliyor. Eğlenceniz bol olsun…

Angry Birds Go Ekran Görüntüleri

Angry-Birds-Go

Angry Birds Go İndir (Android) İçin Yorum Yap