Angry Birds Tarayıcıya İndirmeden Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Angry Birds (Kızgın Kuşlar) son dönemlerde en çok oynanan ve Bilgisayar, Android, iOS başta olmak üzere en çok oynanan oyunların başında gelmektedir. Bende bu oyunu oynarken aklıma geldi ve indirme işlemi gerçekleştirmeden tarayıcı üzerinden rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Angry Birds oyununu oynamış olabilirsiniz ama eğer siz hala oynamamış olanlardan iseniz o zaman biraz bilgi verelim.

Oyunda yapmanız gereken bir sapandan kuşları fırlatarak tahta, buz, demir vb engeller arkasında olan domuzları yok etmeye çalışacaksınız.

angry-birds-tarayicida-indirmeden-oyna

Vereceğim link ile oyunun belli bir kısmını oynayacaksınız. Daha fazla oynamak için hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Oyunu ilk önce aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi “Poached EGGS” yazan bölümü oynayabilirsiniz. Resmin üzerine tıklayarak bölümü oynamaya başlayabilirsiniz. Üzerinde “Logın To Play” yazan bölümleri ise giriş yaparak oynamanız mümkün.

angry-birds-tarayicida-indirmeden-oyna.1jpg

Oyunu oynamaya başladıktan sonra size sayılı olmak üzere kuşlar verilecek ve bu kuşları kullanarak domuzları öldürmeye çalışacaksınız. Ne kadar az kuş kullanarak domuzları yok eder ve yapılara ne kadar çok zarar verir iseniz alacağınız puanda artacaktır. Geriye kalan kuş başına da 10.000 puan ekstradan alacaksınız.

Bölüm geçtikçe kuşların rengi ve verecekleri hasarlarda daha artacak. Böylece oyunun eğlencesi de daha fazla artmaktadır.

angry-birds-tarayicida-indirmeden-oyna.2

Son olarak yukarıdaki resimde gördüğünüz yarım göz işaretini kaç tane kuş kalırsa kalsın tıklayarak tek seferde bütün domuzları yok ederek bölümü geçebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Angry Birds Oyna

Angry Birds Tarayıcıya İndirmeden Oyna İçin Yorum Yap