Anı Videoları (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Harika Video Düzenleme Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

Anı Videoları, Windows Phone mobil cihazlardan video düzenlemek isteyenler için ücretsiz ve Türkçe harika bir uygulamadır. Anı Videoları uygulaması ile videolardan istemediğiniz kısımları kesme, videoya açıklamalı yazı ekleme, videoya efekt verme ve müzik ekleme gibi kaliteli video düzenleme yapabilirsiniz.

Anı Videoları uygulaması bir mobil cihazda olabilecek en iyi video düzenleme programı diyebiliriz. Özelliklerine baktığımız zaman süre kısıtlaması tek olumsuz özellik diyebiliriz. Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar eklenen sesin daha hızlı ilerlediğini söylemektedir.

Uygulama video kesme için iyi bir seçenek olabilir. Ayrıca iki videoyu birleştirme konusunda iyileştirmelerin yapılması gerekiyor. Ekleyeceğiniz video bir dakikayı geçmemesi gerekiyor. Bunun ilerleyen sürümlerinde ortadan kalkacağını düşünüyoruz.

Anı Videoları, videolarınızı paylaşmaktan hoşlanacağınız kısa filmlere dönüştürmenize yardımcı olur. Sahneleri kırpıp yalnızca sevdiğiniz bölümleri bırakabilir, önemli anları şık resim yazılarıyla vurgulayabilir ve atmosferi belirlemek için müzik ekleyebilirsiniz. Sonra, tamamlanan videoyu uygulamadan çıkmadan paylaşabilirsiniz. Bu sayfa, başlamanıza yardımcı olur.

Windows Phone için Anı Videoları uygulamasını indirin videoyu kesin, videoya alt yazı veya müzik ekleyin, efekt ekleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın. Önemli anların kalıcı olması için videolar hazırlayabileceğiniz güzel bir uygulama.

Anı Videoları (Windows Phone) İçin Yorum Yap