AntiSnooper Lite 1.1 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Meraklı Gözlerden Ekrandaki Verilerinizi Koruyun

AntiSnooper Lite, açık uygulamalarınızı ve verilerinizi meraklı gözlerden koruyan ücretsiz ekran koruma programıdır. Mesala Skype ile arkadaşınız ile sohbet ediyorsunuz. Bilgisayar ekranında Skype programının bulunduğu kısmı görünmez yapabilir veya bulanıklaştırarak ekran da ne olduğunu gizleyebilirsiniz.

AntiSnooper, hızlı bir şekilde açık pencereleri simge durumunda küçültebilir, sadece farenizi hareket ettirerek uygulamanın kapanmasını sağlayabilir ve otomatik olarak pencerenin içeriğini okunamaz veya tanınmaz yapmak için yardımcı olacaktır. Kendi ihtiyaçlarınıza uygun olarak zaman aşımını ayarlayabilirsiniz.

AntiSnooper “Protected Profiles” (Korumalı Profiller) listesine uygulamaları (örneğin, word, tarayıcı vb) eklediğiniz zaman, uygulamalar karanlık olacak/belirsizleşecek, diğer tüm pencereler her zamanki gibi davranacaktır.

AntiSnooper programının kullanımı çok kolaydır. Windows Protection kısmından açık pencerenin korumasını, Protected Profiles kısmından uygulamaların korunmasını sağlayabilirsiniz.

AntiSnooper – Ekran Görüntüsü

AntiSnooper-indir-

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

AntiSnooper Lite 1.1 İndir İçin Yorum Yap