Anvide Flash Lock

Sponsorlu Bağlantılar
1.6
Sponsorlu Bağlantılar

USB Flash Disk Kilitleme ve Koruma Programı

3/5, Toplam: 3 kişi

Anvide Flash Lock, virüs bulaşmış bilgisayarı USB Flash diski taktığınız zaman koruma sağlayan ücretsiz bir programdır. Virüslerin en kolay bulaştığı cihazlar USB Flash disklerdir. USB flash diskleri virüslerden korumak istiyorsanız bu ücretsiz program yardımcı olacaktır. Virüslü bilgisayara Flash belleği bağlasanız bile artık virüs bulaşmayacak. USB flash disk için tam bir koruma sağlar. Anvide Flash Lock programının kullanımı çok kolaydır. Flash sürücüyü çalıştırın ve düğmeye basın. Yapmanız gereken bunlar.

Anvide Flash Lock programı USB flash disk gizleme ve koruma sağlar. Programı indirin ve bilgisayarınıza yükleyin. Zaten program arayüzünde iki tane büyük düğmeyi göreceksiniz. Kilitleme ve kilit açma düğmelerine basarak USB Flash diski koruma altına alabilirsiniz. USB flash diski kilitlemek ve kilidini açmak için çok basit bir program.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Anvide Flash Lock İçin Yorum Yap