AnyDesk (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
3.2.5
Sponsorlu Bağlantılar

Özelleştirme seçenekleri ile uzak masaüstü bağlantı programı

5/5, Toplam: 1 kişi

AnyDesk kolaylıkla uzaktaki bilgisayara bağlanmak ve önünde oturuyormuş gibi masaüstü kontrolü sağlayan Windows sistemler için ücretsiz ve Türkçe uzak masaüstü bağlantı programıdır. Bağlantı sağlayarak uzaktan bilgisayar masaüstünü yönetmenize imkan sağlar.

Arkadaş veya aile üyelerine teknik yardım sağlamak veya herhangi bir amaç için uzaktan bağlantı sağlamanız gerekiyorsa bu ücretsiz yazılımı kullanabilirsiniz. Evden veya ofisten kendi bilgisayarınıza veya başka bilgisayarlarla erişebilirsiniz. Ayrıca gözetimsiz erişim için bir şifre ayarlayabilirsiniz.

Bu amaç için piyasada bir çok program mevcuttur. Kolaylıkla ID ve şifre girilerek uzaktaki bilgisayarın masaüstüne bağlanabilir ve o bilgisayarın karşısında oturur gibi kontrol edebilirsiniz. Ancak bir çok program özelleştirme seçeneklerinden yoksundur.

AnyDesk programı uzak kullanıcılar için özelleştirilebilir güvenlik izni bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, uzaktan anlık ekran görüntüleri alma, ekran kalitesini ayarlama, ses desteği ve daha fazlasını içermektedir.

Uzaktan grup çalışması yapmak, yoldayken bilgisayarınızdaki uygulamalara erişmek, arkadaşlarınıza tatilde veya herhangi bir yerde video veya başka şeyler göstermek için güzel bir programdır. Gelişmiş ekran yenileme hızı sayesinde iletilen görüntülerde hareket akışında kesintileri en aza düşürerek kesintisiz çalışabilmeyi sağlar.

Çeşitli amaçlar için uzaktan bağlantı sağlamak amacıyla AnyDesk ücretsiz programını kullanabilirsiniz.

AnyDesk İndir (Mac)
Mac için uzak masaüstü bağlantı programı
AnyDesk İndir (Linux)
Linux için uzak masaüstü bağlantı programı

AnyDesk (Windows) Hakkında Yazılar

AnyDesk (Windows) İçin Yorum Yap