AnyToISO

Sponsorlu Bağlantılar
3.7.3
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz ve Türkçe ISO Dosyası Oluşturma Programı

AnyToISO, Mac bilgisayarda ISO dosyası oluşturmak ve imaj formatları arasında dönüştürme yapmak için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe program.

ISO dosyası oluşturmanın yanı sıra mevcut ISO dosyalarını açmak, ISO dosyalarını ayıklamak ve dönüştürmek için yardımcı olacaktır. En popüler imaj dosyalarını desteklemektedir. Herhangi bir imaj dosyasına dönüştürme konusunda sorun yaşamayacaksınız.

ISO dosyası oluşturmanın en büyük avantajı CD veya DVD gereken programların bilgisayarda ISO dosyasını oluşturarak CD/DVD’ye ihtiyaç duymadan çalıştırılmasını sağlamaktır. Ayrıca bilgisayarınızda mevcut olan ISO dosyalarını kullanmak için de AnyToISO yazılımından faydalanabilirsiniz.

AnyToISO programı NRG, MDF, UIF, DMG, ISZ, BIN, DAA, PDI, CDI, IMG, ZIP, RAR, 7Z, TAR.GZ, TAR.BZ2 formatındaki dosyaları açmak veya dönüştürme, ISO, DMG, XAR, PKG, DEB, RPM dosyalarını ayıklama desteği içerir. CD/DVD/Blu-ray disklerden direkt ISO dosyası oluşturmak da mümkündür.

Mac OS X sistemler için ücretsiz ISO dosyası oluşturma, imaj dosyalarını ayıklama ve imaj dosyaları arasında dönüştürme yapmak için AnyToISO aracını deneyebilirsiniz.

AnyToISO İçin Yorum Yap