AnyTrans

Sponsorlu Bağlantılar
4.9.1
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin iPhone, iPad Dosya Yöneticisi ve Dosya Aktarma Programı

AnyTrans for Mac, iOS mobil cihazları (iPhone, iPad, iPod touch) yönetmek ve kolay dosya aktarmaveri transferi sağlayan ücretsiz bir programdır. Apple-cihazların özellikleri ile birlikte ultra-modern tasarım, süper müzik aktarma hızı ile müzik, resim, video vb dosyaları çok hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

AnyTrans uygulaması dosya taşımanın yanı sıra medya dosyalarını oynatmak ve yönetmek için harika bir programdır. iPhone telefondan video izlemeyi daha yetenekli hale getirmek için Retina ekrana uygun hale getirir ve böylece kaliteli bir video izleme deneyimi sunar.

Windows masaüstünüzde böyle bir iOS dosya yöneticisine sahip olmak, gerçekten heyecan verici. iPhone veya iPad mobil cihazlara, tüm klasik filmleri ya da kamera kayıtlarını koymak çok kolay olacak. Ses ve görüntü mükemmel optimize edileceği gibi, AnyTrans size en iyi görüntüleme deneyimini sunar.

Her zaman fotoğrafları doğru yere koyun. Fotoğrafları büyük bir pencerede organize etmek için AnyTrans kullanın. Çekilen resimleri, yönetmek ve paylaşmanın en rahat yoludur. Sadece birkaç tıklama ile, tek seferde, iPhone, iPad ve bilgisayar arasında binlerce fotoğrafı aktarın.

AnyTrans sadece uygulamaları değil her şeyi yönetmek için harika bir çözümdür. Uygulamaları kaldırmak, kopyalamak veya uygulama yedeklerini oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

AnyTrans ile tüm kişisel bilgilerinizi iPhone, iPad cihazlar ile bilgisayar arasında aktarın, yedekleyin veya koruma altına alın. Dosyaları, belgeleri, uygulamaları aklınıza gelebilecek her şeyi yönetmek için daha ne duruyorsunuz. Herhangi bir sınırlama olmadan tamamen özgürce iOS cihazlar üzerinde kontrol sağlayın.

AnyTrans İçin Yorum Yap