Apache OpenOffice

Sponsorlu Bağlantılar
4.1.1
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Türkçe Ücretsiz Office Alternatifi Program

Apache OpenOffice for Mac, ofis paketleriyle uyumlu ücretsiz ve Türkçe Office alternatifi programdır. Word alternatifi olarak Writer, Excel alternatifi olarak Calc, PowerPoint alternatifi olarak Impress araçları sunuyor. Bunlara ek olarak Draw, Base ve Math araçları sunuyor. Microsoft Office paketine ücret ödemek yerine ofis ihtiyaçlarını karşılayacak tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz ofis programı istiyorsanız OpenOffice programını deneyebilirsiniz. OpenOffice programı aşağıdaki araçları sunuyor;

Word Alternatifi

Writer, hızlı bir mektup yazmaktan bütün bir kitabı üretmeye kadar her şey için kullanabileceğiniz bir kelime işlemcidir.

Excel Alternatifi

Calc, hesaplama, çözümleme için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip ve verinizi sayısal raporlar içinde ya da canlı grafiklerde sunan güçlü bir hesap tablosudur.

PowerPoint Alternatifi

Impress, etkili çoklu ortam sunumları oluşturmak için en hızlı, en güçlü yoldur.

Draw, basit diyagramlardan dinamik 3B resimlemeye kadar herşeyi üretmenize izin verir.

Base, sorunsuz bir şekilde veritabanlarını işlemenizi sağlar. Apache OpenOffice içinde tablolar, formlar, sorgular ve raporlar oluşturun ve değiştirin.

Math, bir grafik kullanıcı arayüzü ile veya doğrudan denklem editörü içine formülleri yazarak matematiksel denklemler oluşturmanıza olanak sağlar.

Apache OpenOffice en iyi ücretsiz ve Türkçe Office alternatifi programlardan biridir. Sizde hemen Apache OpenOffice programını indirin ve Ofis programları denginde araçlar ile çalışmaya başlayın.

Apache OpenOffice İçin Yorum Yap