APKTOW10M

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.2
Sponsorlu Bağlantılar

Android oyunları ve uygulamaları Windows Phone'da çalıştırın

1/5, Toplam: 1 kişi

En popüler oyunları ve uygulamaları ilk olarak Android ve iOS mobil cihazlarda görmekteyiz. Windows Phone sistemler için daha sonraları geliştirilmektedir. Bundan dolayı bir çok kullanıcı Windows Phone kullanmaktan vazgeçmektedir. Android oyunları ve uygulamaları Windows Phone Mağazaya eklenmesini beklemek sinir bozucu olabiliyor. Peki Android oyunları ve uygulamaları, Windows Phone cihazda çalıştırmak ister misiniz? APKTOW10M, Windows bilgisayar üzerinde Android oyunları ve uygulamaları Windows Phone da çalıştırmayı sağlayan yardımcı bir araçtır.

Windows Mağaza, her yapılan güncellemeler ve yenilemeler ile beklentileri artırsa da, hala kullanıcıların beklentilerini karşılamamaktadır. Mobil sistemler için yayınlanan oyunlar ilk olarak Android sistemler için tasarlanmaktadır. En popüler uygulamalar ve oyunlardan bazıları hala Windows Phone sistemler için kullanılabilir değildir. Windows Mağaza bu konuda gerçekten yetersiz kalmaktadır. Milyonlarca insan sorunsuz çalışması ve yavaşlamamasından dolayı Windows sistemini kullanmaktadır. Ama diğer açıdan da eksik kalmaktadır. APKTOW10M uygulaması ile bu eksikliği biraz da olsun azaltabilirsiniz.

APKTOW10M uygulamasını Windows sisteme kurduktan sonra telefonunuzun geliştirici modunu açın ve cihazın bulunabilirliğini açın. Windows Phone cihazı USB kablo bağlantısı ile bilgisayara bağlayın ve eşleştirme yaptıktan sonra Android oyunları ve uygulamaları Windows Phone cihazda çalıştırmanız mümkün olacaktır. Android oyunları ve uygulamaları bilgisayara nasıl atacağınız diye düşünebilirsiniz. Uygulama ve oyunların apk dosyalarını bilgisayara yüklemeniz gerekmektedir. Bunu yapmak için uygulama üreticilerinin sunduğu apk dosyalarını indirebilirsiniz. Ya da Android oyunları ve uygulamaları bilgisayarda çalıştırmayı sağlayan programlardan faydalanabilirsiniz.

APKTOW10M İçin Yorum Yap