Apowersoft Android Recorder

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.8.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Android Ekran Paylaşımı ve Ekran Kaydedici Uygulaması

Apowersoft Android Recorder, Windows bilgisayar ile Android telefon ve tablet bağlantısı yaparak, Android ekranını masaüstünde görüntülemeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe uygulama. Android ekranı daha büyük ekranda görüntülemek veya çalışmalarınızı daha rahat bir şekilde yapmak için kullanabileceğiniz yardımcı bir programdır. Android ekran paylaşımı, ekran görüntüsü alma ve ekran videosu çekme için ücretsiz uygulama arayanlar için tavsiye edilir.

Program Android ekran kaydedici olarak bilinmektedir. Zaten asıl amaç Android ekran görüntüsünü bilgisayar üzerinde yakalamak. Android ekranını bilgisayar masaüstüne yansıtarak kolayca ekran görüntüsünü almak veya Android ekran videosunu kaydetmek için tasarlanmıştır. Gerçek zamanlı olarak Android ekran görüntüsünü bilgisayar üzerinde görüntüler. Bu sayede kolayca ekran görüntüsü alabilir ve aldığınız ekran görüntüleri üzerinde daha rahat düzenlemeler yapabilirsiniz. Özelleştirilebilir seçenekler içermektedir. Bu sayede uygulama kullanımı daha bir genişlik kazanmaktadır.

Android cihazlarda ekran görüntüsü almak mevcuttur. Ancak bunun için yoğun bir çaba sarf etmeniz gerekir ve ayrıca Android ekran videosunu kaydetmek ise çok zordur. Bu dertlerden kurtulmak istiyorsanız işte size Apowersoft Android Recorder uygulaması. Bu bir gerçek ki, mobil kullanımı her geçen zaman daha çok artmaktadır ancak bu gibi işlemleri yapmak her zaman bilgisayar üzerinde daha kolay olmuştur. Bu uygulama sayesinde Android telefon ve tabletler ile bilgisayar arasında bağlantı sağlayarak gerçek zamanlı olarak Android ekranını bilgisayar ekranına yansıtır. Android cihaz ile yaptığınız işlemlerin videosunu kaydetmek veya anlık ekran görüntüleri almak için imkan sağlar.

Hatırlatma: Apowersoft Android Recorder uygulamasını kullanabilmeniz için Android telefon veya tabletin ekran paylaşımı özelliğine sahip olması gerekir. Ekran paylaşımı özelliği varsa, Android telefon ekranını bilgisayarla paylaşın ve daha sonra uygulamayı açarak gerçek zamanlı olarak bilgisayarda görüntüleyin.

Bir Chromecast alıcısı olarak, Apowersoft Android Kaydedici Android cihazınızı bilgisayara kolaylıkla bağlamanızı sağlar. Bu Android ekran kaydedici yardımıyla, cihazınızı ve bilgisayarınızı aynı Wi-Fi ağına bağlayıp yayına başlayabilirsiniz. Android cihazında görüntülenen her şey anında bilgisayarda izlenebilecektir.

Bu Android ekran kaydedici oyun, müzik, film, video çağrıları gibi ve çok daha fazlasını Android’den bilgisayara gerçek zamanlı olarak hatasız bir şekilde yayınlamanıza izin verir. Ses de gecikme olmadan eşleşir. Bu şekilde mobil cihazınızı bilgisayarınızdan daha geniş bir ortamda görüntüleyebilirsiniz. Sunum yaparken, film izlerken ve heyecanlı oyunlar oynarken bu çok faydalı olur.

Apowersoft Android Kaydedici sadece Android ekranını PC’ye ya da Mac’e aktarmakla kalmaz aynı zamanda tek tıkla ekran görüntüsünü yakalar. Bunu kullanarak Android ekranını sesle beraber kaydedebilir, ekran görüntüsü alabilir ve bunların yanı sıra ekranı GIF olarak kaydedebilirsiniz. Oyunlar, video sohbetler, öğretici videolar ya da her hangi başka bir şey ne olursa olsun bu Android ekran video kaydedici gördüğünüz/duyduğunuzu elde etmenizi sağlar.

Mac ya da Windows’ta Android ekranını kaydettiğinizde, kayıtları farklı platformlarda sıkıntısız oynatmak için farklı gereksinimlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda, bu Android kaydedici çözünürlüğü, ekran kalitesini, ses kaynağını (sistem sesi, mikrofon ya da her ikisi) ve video formatını (MP4, AVI, WMV, FLV, GIF vb.) kayıtlara göre özelleştirmenize olanak verir. Kayıtlara kolay erişim için onları kaydetmek üzere kendi çıktı dizininizi seçebilirsiniz.

Kayıtları yüklemek ya da paylaşmak isterseniz bu Android ekran kaydetme programı bunu anında yapmanız için seçenekler sunar. Videolarını video sunucu sitelere ve ShowMore, Google Drive ve Dropbox gibi ücretsiz bulut alanlarına yükleyebilir ya da Facebook, Twitter, Google+ vb. sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz. Ardından videolara dilediğiniz zaman internet üzerinden farklı platformlarda erişebilirsiniz.

Apowersoft Android Kaydedici uygulaması tamamen ücretsizdir. Android ekranını bilgisayara aktarın ve ekranı kaydedin.

Apowersoft Android Recorder İçin Yorum Yap