Apowersoft Android Recorder

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.8.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Android Ekran Paylaşımı ve Ekran Kaydedici Uygulaması

Apowersoft Android Recorder, Mac bilgisayarlar için ücretsiz ve Türkçe Android ekran paylaşımı ve ekran kaydedici uygulamasıdır. Mac bilgisayarlar ile Android cihazlar arasında bağlantı sağlayarak, Android ekranı gerçek zamanlı olarak Mac bilgisayar ekranına yansıtır. Daha sonra Android ekran görüntüsü alma veya ekran videosu çekme yapmanızı sağlar.

Mac bilgisayarlar için en iyi Android ekran paylaşımı uygulamalardan biridir. Android ekranını gerçek zamanlı olarak büyük ekran görüntüleyerek ekran videosu kaydetmek daha kolay olacaktır.

Bir Chromecast alıcısı olarak, Apowersoft Android Kaydedici Android cihazınızı bilgisayara kolaylıkla bağlamanızı sağlar. Bu Android ekran kaydedici yardımıyla, cihazınızı ve bilgisayarınızı aynı Wi-Fi ağına bağlayıp yayına başlayabilirsiniz. Android cihazında görüntülenen her şey anında bilgisayarda izlenebilecektir.

Bu Android ekran kaydedici oyun, müzik, film, video çağrıları gibi ve çok daha fazlasını Android’den bilgisayara gerçek zamanlı olarak hatasız bir şekilde yayınlamanıza izin verir. Ses de gecikme olmadan eşleşir. Bu şekilde mobil cihazınızı bilgisayarınızdan daha geniş bir ortamda görüntüleyebilirsiniz. Sunum yaparken, film izlerken ve heyecanlı oyunlar oynarken bu çok faydalı olur.

Apowersoft Android Kaydedici sadece Android ekranını PC’ye ya da Mac’e aktarmakla kalmaz aynı zamanda tek tıkla ekran görüntüsünü yakalar. Bunu kullanarak Android ekranını sesle beraber kaydedebilir, ekran görüntüsü alabilir ve bunların yanı sıra ekranı GIF olarak kaydedebilirsiniz. Oyunlar, video sohbetler, öğretici videolar ya da her hangi başka bir şey ne olursa olsun bu Android ekran video kaydedici gördüğünüz/duyduğunuzu elde etmenizi sağlar.

Mac ya da Windows’ta Android ekranını kaydettiğinizde, kayıtları farklı platformlarda sıkıntısız oynatmak için farklı gereksinimlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda, bu Android kaydedici çözünürlüğü, ekran kalitesini, ses kaynağını (sistem sesi, mikrofon ya da her ikisi) ve video formatını (MP4, AVI, WMV, FLV, GIF vb.) kayıtlara göre özelleştirmenize olanak verir. Kayıtlara kolay erişim için onları kaydetmek üzere kendi çıktı dizininizi seçebilirsiniz.

Kayıtları yüklemek ya da paylaşmak isterseniz bu Android ekran kaydetme programı bunu anında yapmanız için seçenekler sunar. Videolarını video sunucu sitelere ve ShowMore, Google Drive ve Dropbox gibi ücretsiz bulut alanlarına yükleyebilir ya da Facebook, Twitter, Google+ vb. sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz. Ardından videolara dilediğiniz zaman internet üzerinden farklı platformlarda erişebilirsiniz.

Apowersoft Android Kaydedici uygulaması tamamen ücretsizdir. Android ekranını bilgisayara aktarın ve ekranı kaydedin.

Apowersoft Android Recorder İçin Yorum Yap