Apowersoft Android Veri Kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android Dosyaları Kurtarma Programı

Android Veri Kurtarma Programı Windows Bilgisayara indirerek Android dosyaları kurtarmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir araçtır ve Türkçe dil desteklidir. Program ile Android telefon ve tablet’den silinmiş olan yada kaybolan SMS, fotoğraf, video, müzik, dosyalar ve daha fazlasını kurtararak geri yükleyebilirsiniz. Akıllı cihazın SD kartından da silinmiş olan verileri geri yükleyebilirsiniz.

Android sisteminin ani çöküşü yada yaşanan farklı bir sorundan dolayı verileriniz tehlike altında ise o zaman Android Veri Kurtarma Programı programı bu konuda size destek verecektir. Android cihazınızda yer alan SD kartı biçimlendirmek istediğinizde hatlı bir biçimlendirme sonucu veriler zarar görebilir. Akıllı cihazın yanlış kullanılması, SD kartı hatalı olarak çıkartma yada karta zarar verme ve daha fazla sorun.

Program ile yalnızca silinen verileri kurtarmakla kalmaz kayıp olan verileri Bilgisayara yedeklemeye de izin verir. JPG, PNG, WMV, AVI, MP4, WMA gibi dosyaları kurtarmadan önce göz atarak hangilerini kurtarmak istediğinize dair size bir göz atma imkanı sunar. Böylece önemli verileri görmüş ve gereksiz olanlardan ayırt etmiş olursunuz. Tüm bu işlemleri yaparken Android dosyalara zarar vermeden, dosyaları değişime uğratmadan ve silmeden güvenli bir biçimde kurtarır.

Apowersoft Android Veri Kurtarma İçin Yorum Yap