Apowersoft Ücretsiz Online Ekran Kaydedici

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PC için Ücretsiz Ekran Kaydetme Programı

Apowersoft Ücretsiz Online Ekran Kaydedici online olarak sınırsız ekran kayıtları yapmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir araçtır. Türkçe dil destekli program ile istediğiniz süre boyunca ekran videoları kaydedebilirsiniz.

İlk kez kullananlar için başlatıcıyı indirmeleri gerekiyor. Ardından online olarak ekran görüntüleri almaya başlayabilirsiniz. Web tabanlı çalışan program kayıtları web’de yapmanıza izin veriyor. İnternet üzerinden izlediğiniz videolar, sunumlar yada dersleri bir tıkla kaydetmeye başlayın ve ardından videoları MP4, WMV, AVI, FLV, MPEG, VOB, ASF, GIF formatlarında Bilgisayara aktarın.

Eş zamanlı olarak ses ile birlikte kaydetmenin yanı sıra ekrana takacağınız web kamerası sayesinde kendiniz öğretici videolar hazırlayın. Kayıt ettiğiniz videoları satır, belirteç, vurgu ve daha fazlasını kullanın ve videolar daha da öğretici bir hal alsın. Ekran videoları sabit sürücü ve bedava bir şekilde bulut depolama alanına kaydedin ve diğer insanların görmesi içinde kolayca paylaşın.

Programın en büyük avantajı oldukça basit bir arayüze ve çok kolay bir kullanıma sahip olmasıdır. Küçükten büyüğe herkse tarafından rahatça kullanılabilir. Eğer bu türde bir program arıyor iseniz o zaman Apowersoft Ücretsiz Online Ekran Kaydedici aracını deneyin.

Program Nasıl Kullanılır?

Programı kullanmadan önce başlatıcıyı indirerek kurun. İlk kez kullanacaklar için bu gereklidir.

apowersoft-ucretsiz-online-ekran-kaydedici

apowersoft-ucretsiz-online-ekran-kaydedici

apowersoft-ucretsiz-online-ekran-kaydedici

Ekran Videosu

Apowersoft Ücretsiz Online Ekran Kaydedici İçin Yorum Yap