Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PC için Bedava Ses Kaydetme Programı

Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici Windows Bilgisayar ses kartınızdan yada mikrofonu kullanarak yüksek kalitede ses kaydedebileceğiniz ücretsiz bir online ses kaydetme aracıdır. Web tabanlı çalışan program ile bedava olarak istediğiniz gibi ses kaydedin. İlk defa kullananlar için başlatıcıyı indirip kurduktan sonra bir tıklama ile kolayca ses kayıtları yapmaya başlayabilirsiniz. Küçükten büyüğe herkes tarafından kolayca kullanabilecek. Türkçe dil desteklidir.

Zorluk felan yaşayacağınızı düşünürseniz ise o zaman aşağıdaki programın nasıl kullanıldığı ile ilgili bölüme göz atın. Kayıt işlemi yapmaya başlamak için “Kaydı Başlat” butonu yer alıyor. Kayıt yaparken kalkmak zorunda felan kalırsanız ise o zaman duraklatabilir yada durdur seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kayıt ettiğiniz dosyayı bulmak içinde “Klasörü Göster” butonu yer alıyor. Web tabanlı çalışan bir program olduğundan dolayı Windows ve Mac Bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.

İnternet’de dolaşırken hoşunuza giden bir ses olursa, radyo kanallarında dinlediğiniz şarkılar, oyunlar içinde yer alan etkileyici müzikler, sohbet sesleri ve aklınıza gelecek olan her türlü ses kaydını kolayca yapın. Ses kayıtlarını WMA, AAC, FLAC, WAV, M4A, OGG ve daha fazlası ile kaydedebilirsiniz.Windows Media Player, QuickTime, iTunes, Tabletler, Chromebook, Android akıllı telefonlar, iPhone, Windows Phone olmak üzere hepsi ile uyumlu şekilde çalışmaktadır.

Program Nasıl Kullanılır?

Bu uygulamayı kullanarak tarayıcınızda sorunsuz çalışmasını sağlamak için ilk defa deneyecek kullanıcıların bir başlatıcı indirmeleri gereklidir. Sonrasında, ses kaydediciye tek tıkla erişebilirsiniz.

apowersoft-ucretsiz-online-ses-kaydedici

apowersoft-ucretsiz-online-ses-kaydedici

apowersoft-ucretsiz-online-ses-kaydedici

Ekran Videosu:

Apowersoft Ücretsiz Online Ses Kaydedici İçin Yorum Yap