Apowersoft Ücretsiz Online Video Dönüştürücü

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Pc için Bedava Video ve Ses Dönüştürme Programı

Apowersoft Ücretsiz Online Video Dönüştürücü Windows ve Mac Bilgisayarları kullanarak online olarak video ve ses dosyalarını dönüştürmenize yardımcı olacak bir araçtır. Programın en güzel yönü Web tabanlı çalıştığından dolayı kolayca kullanabileceksiniz. Ancak bu aracı ilk kez kullanacak olanlar başlatıcıdan tüm hizmetleri alabilmeleri için indirmeleri gerekiyor. Ardından video seçimi yaparak dönüştüreceğiniz formatı seçin. Daha sonra düzenleme işlemleri ve dönüştürme ile işlemi tamamlayın. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz program ayrıca Türkçe dil desteği de vermektedir.

Kullanıcı dostu basit bir arayüze sahiptir ve küçük büyük herkes kolayca kullanabilir. Videoları daha kolay oynatmak için bütün dosyaları dönüştürmenize izin vermektedir. Her çeşit video ve ses formatını hızlı bir şekilde dönüştürür. MP4, MOV, AVI, WMV, MKV, SWF, ASF, FLV, VOB, RM, 3GP, WEBM, MPG, DV, M4A, M4R, WAV, FLAC, WMA, AC3, AAC, OGG ve RA ve daha fazla format için destek vermektedir.

Bu aracın özellikleri oldukça fazla. Video dönüştürme işlemleri yaptıktan sonra videolarda kırpmalar, boyutunu ayarlam, efektleri değiştirme, fligram eklemede yapabilirsiniz. Online video dönüştürmeleri çözünürlük kalitesi 144’den 1080 piksel arasında değişmektedir. Dönüştürme işlemi yaparken asıl çözünürlüğü de koruyabilirsiniz.

Program Nasıl Kullanılır?

Hizmetlerimizi ilk kez kullanıyorsanız başlatıcıyı sınırsız kullanımınız için indirmeniz gerekmektedir.

apowersoft-ucretsiz-online-video-donusturucu

apowersoft-ucretsiz-online-video-donusturucu

apowersoft-ucretsiz-online-video-donusturucu

Ekran Videosu:

Apowersoft Ücretsiz Online Video Dönüştürücü İçin Yorum Yap