AppCola

Sponsorlu Bağlantılar
2.4.7.6834
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Bilgisayardan Yönetme Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

AppCola, Windows bilgisayardan iPhone ve iPad yönetmeyi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Kişileri ve mesajları yönetme, sevdiğiniz müzikleri zil sesi yapma, cihazı hızlandırmak için önbellek temizleme, uygulama ve oyun yüklemeleri için yardımcı olacaktır. Uygulama özellikle iOS cihazınızın jailbreak yapılmasına bakmadan sorunsuz bir şekilde yönetim imkanı sunar.

iTunes kullanımı bazen sıkıntılar çıkarabilir ve bu nedenle daha kullanışlı alternatif programlara göz atmak isteyebilirsiniz. AppCola temel ihtiyaçların hepsini karşılayacak yeteneğe sahiptir. Programın kullanımı çok kolaydır. iPhone veya iPad mobil cihazı bilgisayara bağlayın, AppCola programını çalıştırın. Eşleştirme yaptıktan sonra iOS cihazı yönetmeye başlayabilirsiniz.

AppCola, iOS cihaza jailbreak yapmaya gerek kalmadan erişim sağlar ve kolayca yönetme imkanı sunar. Ücretsiz olmasının yanı sıra reklam içermemesi en faydalı yanlarından biridir. iOS cihazlara veri aktarmak veya iOS cihazlardan veri aktarmak, dosyaları yönetmek veya herhangi bir işlem için iTunes’a bağlı olmayacaksınız.

AppCola ile cihaz bilgilerini erişim sağlayabilirsiniz. iPhone veya iPad cihazdaki uygulama ve oyunları silme yedekleme ve güncelleme yapabilirsiniz. iOS cihazdaki fotoğraf ve videolara erişim sağlayarak bilgisayara yedekleme yapabilirsiniz. Ya da bilgisayardan fotoğraf ve video aktarma yapabilirsiniz. Sevdiğiniz müzikleri iPhone telefona atarak zil sesi yapma imkanı sunar. Veri aktarımının yanı sıra iPhone telefonu optimize ederek daha hızlı çalışmasını sağlayın.

iPhone ve iPad mobil cihazları bilgisayardan yönetmek için iTunes alternatifi olarak AppCola uygulamasını deneyebilirsiniz.

AppCola İçin Yorum Yap