Apple Şirketi Ne Kadar Para Kazanıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi Apple Dünya’nın en büyük şirketlerinden birisidir. İnsanın aklına arada bir de gelse acaba Apple ne kadar kazanıyor. Apple şirketinin ne kadar kazandığını merak edenler için kurulan bir site merak edenler için online olarak cevap vermektedir.

Yıllık milyarlaca dolar kazanan bu şirkete ait anlık nasıl kazanç elde ettiğini gerçek veriler eşliğinde göreceksiniz. Bu veriler içerisinde kaç adet iPhone, iPad, Mac, Apple Watches, iPad pros gibi teknolojik ürünlerin anlık olarak kaç adet sattığını görebileceksiniz. Bu verileri Facebook ve Twitter üzerinden de paylaşabilirsiniz.

NEW YORK, NY - JUNE 17: The Apple logo is displayed at the Apple Store June 17, 2015 on Fifth Avenue in New York City. The company began selling the watch in stores Wednesday with their reserve and pick up service. Previously the product could only be ordered online. (Photo by Eric Thayer/Getty Images)

Bu site ile Apple tarafından bir saniyede, bir dakika da ve bir saatte kaç adet cihaz satıldığı ve kazandığı paranın nasıl bir şekilde işlendiğini gözler önüne sermektedir.

İnternet sitesine ulaşmak için http://www.everysecond.io/apple

Apple Şirketi Ne Kadar Para Kazanıyor? İçin Yorum Yap