Appy Geek

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Teknoloji Haberleri Uygulaması

Appy Geek – Tech news size teknolojik haberlere ulaşmanız noktasında yardımcı olmayı amaçlayan ve ücretsiz olarak sunulan bir haber uygulamasıdır.

Appy Geek – Tech news Dünya çapında lisanslı ve güvenilir haber kaynaklarından yüzlerce kapsamlı şekilde günlük popüler teknoloji haberlerini sunar. Appy Geek haber uygulaması mobil, araçlar, takılabilir aksesuarlar, video oyunları, ürün bilgileri, bilim, sanat da dahil olmak üzere önemli teknoloji haberleri vermektedir.

iPhone, iPad ve Windows sürümleri de olan uygulama ile bir çok görsel biçimde favori konularından en son önemli başlıkları alabilirsiniz. Otomatik olarak haber deneyiminizi kişiselleştirin. Avcunuzun içine güvenilir kaynaklardan eksiksiz tam metin makaleler, fotoğraflar ve videolar sunulmaktadır.

Kendinize özel bir ana ekran hazırlamak ve güzel bir haber deneyimi için 1 milyon konu arasından seçim yapın. Yenilikçi haber navigasyon sistemi üzerinden ilgili konuları keşfedin. En sevdiğiniz web sitelerinden gelen özel RSS haber kaynaklarınızı ekleyin.

Appy Geek İndir (Windows Mağaza)
Windows 8 / 8.1 Ücretsiz Teknoloji Haberleri Programı
Appy Geek İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Haber Uygulaması

Appy Geek Hakkında Yazılar

Appy Geek İçin Yorum Yap