Aptoide

Sponsorlu Bağlantılar
8.1.0.1
Sponsorlu Bağlantılar

Google Play Store Alteratifi Android Uygulama Marketi Uygulaması

Aptoide, Android telefon ve tabletlere uygulama indirmek için Google Play Store alternatifi kullanabileceğiniz ücretsiz uygulama mağazasıdır. Yeni ve güncel Android uygulamaları bulabileceğiniz ve hızlı bir şekilde indirebileceğiniz bir ortam sunar.

Aptoide uygulaması apk dosyası olarak indirilmektedir. İndirme bağlantısına tıklayarak Aptoide.apk dosyasını indirin. Apk dosyasını indirmek için Güvenlik kısmından Bilinmeyen kaynaklar (Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama kurulmasına izin ver) seçeneğinin işaretli olması gerekir.

Google Play Store kısıtlamalarından kurtulmak için tercih edilmektedir. Özellikle en yeni uygulamalara ve uygulama güncellemelerine erişim konusunda herkes şikayetçidir. Sizde bu engellemeleri ve kısıtlamaları ortadan kaldırmak için Android mobil cihazlar için ücretsiz Aptoide market uygulamasını kullanabilirsiniz.

Diğer market uygulamalarına göre daha basit ve kolay kullanım sunar. Kategoriler ve sayfalar sayesinde uygulamalara daha kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.Bu demek değil ki Aptoide, Google Play Store’den kaliteli bir mağaza uygulamasıdır. Eğer uygulama güncellemeleri ve kısıtlamalardan şikayetçiyseniz Aptoide kullanmanızı tavsiye ederiz. Özellikle güvenlik açısından elbette Google Play Store tercih edilmelidir.

Aptoide Market uygulamasının en faydalı özelliği ise, herhangi bir kategoride uygulama ve oyun arıyorsanız saçma sapan uygulamalarla karşılaşmanız çok düşük olasılıktır. Android cihazınızda yüklü olan uygulamalar Aptoide Market tarafından tanımlanmıştır ve bu sayede güncellemeleri direkt uygulama üzerinden yükleyebilirsiniz.

Uygulama kaldırma ve yönetme işlemlerini Aptoide uygulaması içerisinden yapabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer etkileyici özelliği ise, Facebook hesabınızdan giriş yaptığınızda, Aptoide uygulamasını kullanan arkadaşlarınızın yükledikleri uygulamaları görebilir ve uygulama üzerinde yaptıklarını işlemleri takip edebilirsiniz.

Google Play Store alternatifi Market uygulaması arayanlar Aptoide uygulamasını deneyebilir.

Aptoide İçin Yorum Yap