APTuner (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
3.0.0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için Gitar Akort Ayarı Yapma Uygulaması

AP Tuner, iOS cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touchakort ayarını yapmak için kullanabileceğiniz ücretli bir uygulamadır. Yeni başlayanlar için akort yapmak pekte kolay bir iş değildir. iPhone telefondan veya iPad tablettren gitar akort etmek için bu yardımcı aracı kullanabilirsiniz.

Manuel veya otomatik ayar desteği içerir. Bastığınız notalar için gerçek ve net sonuçları görebileceğiniz gösterge vardır. Hassas bir akort ayarı yapabilirsiniz. Perde ve ses şiddetini artırmak için müziğin tam olarak ne olduğunu görmek için performans analizi yapabilirsiniz. Bindirme modu, notunuzu birbirine kıyasla ne kadar yakın olduğunu gözünüzde canlandırmayı sağlar.

Gitarınızdan doğru ve net bir şekilde seslerin çıkması için AP Tuner dijital akort etme programını kullanabilirsiniz. Program çaldığınız aletin sesni algılar ve hangi notayı çaldığınızı canlı olarak gösterir. Göstergedeki nota harflerini görerek, gitar telini gereken sese çekebilirsiniz. Her tel için yapacağınız bu ayarlamalar ile sorunsuz bir gitar çalmak için doğru akort ayarları yapabilirsiniz.

AP Tuner programını kullanmak için iOS cihazın mikrofonuna bağlı olması gerekmektedir. Mikrofona doğru gitarı çaldığınızda sesin algılandığını göreceksiniz. Sizde bu program sayesinde kolayca akort ayarını yapabilirsiniz.

APTuner (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap