APUS Booster

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Telefon Hızlandırma

3.75/5, Toplam: 8 kişi
Ücretsiz

APUS Booster+ Android akıllı cihazlarınızın belleğini hızlandırmak amacı ile geliştirilen ücretsiz bir hızlandırma uygulamasıdır. Uygulama cihazın hızını artırır ancak bunun için kullanıcının erişilirlik desteğini açmanızı gerekiyor.

APUS Booster+ hızlandırma uygulaması birçok optimizasyon uygulamasına göre cihazınızda %50’den fazla bir oranda hafıza artırmaktadır. Kullanılamayan uygulamaların kapatılması için sizi uyarır böylece fazla hafıza tüketilmemesini sağlar. Böylece cihazınızın daha fazla hızlanması için serbest hafıza elde edilmesini sağlar. Basit ve kolay bir şekilde sürecek işlemler için bir dokunuşunuz yeterli olacak. Bu şekilde hızlandırma işlemi başlamış olacak.

NOT: APUS Booster+ şurada yer almaktadır [Sistem Ayarları -> Erişilebilirlik ->APUS Booster+ -> aç], yardımcı işlevleri açmak için [OK] butonuna tıklayın.

Akıllı cihazlarınızı hızlandırmak amacı ile geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan uygulamayı deneyin. Özellikle kullanılmayan uygulamaların kapatılması için sizi uyarması özelliği oldukça faydalı.

APUS Booster İçin Yorum Yap