AquaSnap

Sponsorlu Bağlantılar
1.18.0
Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstünde Uygulama Pencereleri Düzenleme Programı

AquaSnap, Windows bilgisayar masaüstünde uygulama pencerelerini düzenlemeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Tek ekranda bir çok uygulama penceresi ile çalışanlar için faydalı olacak güzel bir uygulamadır. Pencereleri kolay ve hızlı bir şekilde düzenleyerek daha verimli kullanım alanı oluşturabilirsiniz.

Masaüstünü bölmek ve daha kullanışlı alan oluşturmak için en iyi yardımcınız olacak. Masaüstünü bölmek için bir çok uygulama mevcuttur. Ancak AquaSnap ile kolay ve hızlı bir şekilde alanı bölebilir ve uygulama pencerelerini daha düzenli hale getirebilirsiniz.

Kolay bir hareketle masaüstünü bölebilirsiniz. Pencereleri sürükleyin, iki tarafın veya ekranın köşelerinde bırakın. Pencereler otomatik olarak ekranın yarısına veya ekranın dörtte birine sığacak şekilde yeniden boyutlandırılır. Bu özellik, sadece Windows 10’un yerleşik Aero Snap işlevi gibi olanaklara sahiptir. Bu program özellikle 4K monitör veya birden çok ekran üzerinde faydalıdır.

AquaSnap ücretsiz sürümü pencere yerleştirme, pencere yaslama, pencere gerdirme, sallantılı pencere, pencere şeffaf yapma, üst kısıma pencere yerleştirme, otomatik güncelleme ve klavye kısayolları içermektedir.

AquaSnap ücretsiz sürümü kişisel kullanım ile sınırlıdır ve birden çok monitör konfigürasyonlarını desteklemez.

Not: Program kurulumundan sonra tamamen ücretsiz kullanabilmek için “AquaSnap Personal Edition ile devam et” seçeneğini seçmeniz gerekir.

AquaSnap İçin Yorum Yap