AR effect (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için AR effect uygulaması

AR effect uygulaması Android mobil cihazlardan AR efektleri kullanarak ilginç, ilgi çekici, komik, etkileyici fotoğraf oluşturun. Kolayca bir fotoğraf çekin gülen yüz, kağıt kulaklar, gözlükler, bıyıklar, konuşma baloncukları, aksesuarlar, kedi, köpek yavruları, ayıcıklar, tavşanlar ve daha bir çok efektler uygulamak mümkündür.

AR efekti, Android akıllı telefonunuzun kamerası ile fantastik dünyalar keşfedip fotoğraflar, videolar ve selfie’ler çekerek bunları arkadaşlarınız ile paylaşmanıza imkan tanıyan inanılmaz bir artırılmış gerçeklik uygulamasıdır.

Yeni artırılmış gerçeklik dünyalarını keşfedin ve inanılmaz komik suratlar oluşturun. Her anı daha anlamlı kılmak için 3D metin ve karalamalar ekleyin. İnanılmaz kreasyonlarınızı çevrimiçi olarak arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşın.

Çektiğiniz resim ve videolardaki birinin (ve kendinizin) yüzüne kocaman bir gülen yüz koyun. Resim ve filmlerinize birbirinden güzel kağıt kuklalar ekleyin, onlarla etkileşim kurun ve sahneye hayat verin. Gözlükler, bıyıklar ve konuşma baloncukları gibi harika aksesuarlar ile yaratıcılığınızı ortaya çıkararak resim ve videolarınıza komik dokunuşlar ekleyin. Fotoğraf, video ve selfie’lerinize kedi, köpek yavruları, ayıcıklar ve tavşanlar ekleyerek eğlence katın.

Adım adım AR efekti uygulayın

Kameranızı açın, kamera uygulama seçicisine tıklayın (sol alt köşe) ve ardından AR efekti uygulamasını seçin.

Bir AR (Augmented Reality) teması seçin, öğeleri düzenleyin ve ardından fotoğrafınızı çekin.

Kreasyonlarınızı #ARefekti etiketini kullanarak çevrimiçi olarak arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşın

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

AR effect (Android) İçin Yorum Yap