ARC Welder (Chrome)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Chrome tarayıcısı üzerinde Android uygulamaları çalıştırın

ARC Welder, Google Chrome tarayıcısı üzerinde Android uygulamaları ve oyunları çalıştırmayı sağlayan ücretsiz bir eklentidir. Herhangi bir ek yazılıma gerek duymadan tarayıcı üzerinde Android oyunları oynayın.

Google’ın geliştiriciler için sunduğu App Runtime for Chrome yani ARC’den faydalanan eklenti, sorunsuz bir şekilde kolayca tarayıcı üzerinde Android uygulamaları çalıştırmayı sağlıyor.

ARC Welder eklentisinin en büyük avantajı herhangi bir işletim sisteminde Google Chrome tarayıcısı kullananlar kolayca Android uygulamaları ve oyunları çalıştırabilir. Eklenti arayüzü oldukça kullanışlıdır ve herhangi bir zorluk yaşamadan kolayca Android uygulamaları çalıştırmak mümkündür.

ARC Welder kullanmak için

ARC Welder eklentisini kullanmak için ayrıca Android uygulamaların APK dosyasına ihtiyaç vardır. Eklenti direkt olarak Google Play Store’dan uygulamaları almaz. Manuel olarak eklenti arayüzüne eklemeniz gerekiyor. Bunun için uygulamaların APK dosyasının olması gerekir.

Eklenti tüm Android uygulamaları çalıştıracağını düşünmemeniz gerekir. Ülke ve cihaz sınırlaması olan, satın alma seçenekleri için bazı Android uygulamalar ARC Welder eklentisi ile uyumludur.

Bilgisayarda Android uygulamaları çalıştırma programları arayanlar için bu eklenti daha kolay bir yol sunabilir.

ARC Welder (Chrome) İçin Yorum Yap