Archivarius 3000

Sponsorlu Bağlantılar
4.73
Sponsorlu Bağlantılar

Belge ve E-Posta Arama Programı

Archivarius 3000 masaüstü bilgisayar, yerel ağ ve çıkarılabilir sürücülerde (CD, DVD) belge ve e-posta aramak için tam özellikli bir uygulamadır. Belgeler internet arama motorları ile aynı içerik ile aranabilir.

Kısaca özellikleri; Hızlı bir şekilde belge ve e-posta tam metin araması, 18 dillerde kelime formu araması, LAN (yerel ağ) ve çıkarılabilir sürücüler (CD, DVD ve diğerleri) desteği. Popüler formatlarda; TXT belge, MS Office ve PDF arama desteği. Arşiv ZIP, ACE, RAR ve diğer arşivlerde belge arama.
Outlook, Outlook Express, MS Exchange, Netscape, Thunderbird, PocoMail ve Bat mail uygulamalarında e-posta mesajları ve ekleri arama. Lotus Notes ve Lotus Domino veritabanlarında arama yapma imkanı da sunuyor. Ayrıca uzaktan arama ve internet üzerinden belgelere erişim sağlar. Tam Unicode desteği sunuyor.

Sizde bilgisayar üzerinde sürücülerde veya herhangi bir mail uygulaması üzerinde hızlı bir şekilde e-postaları bulmak istiyorsanız Archivarius 3000 uygulamasını kullanabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Archivarius 3000 İçin Yorum Yap