Ares

Sponsorlu Bağlantılar
2.4.5
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Dosya Paylaşım (P2P) Programı

Ares kolayca Ares peer to peer ağ yoluyla görüntü, ses, video, yazılım, belgeler, vb dahil olmak üzere herhangi bir dijital dosya paylaşımına olanak sağlayan ücretsiz ve Türkçe açık kaynaklı bittorent ve sohbet programıdır. Sanal topluluğun bir üyesi olarak, arama yapabilir ve sadece diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan herhangi bir dosya indirebilirsiniz. Son sürümleri internet radyo istasyonlarını desteklemektedir. Ares ile sohbet odalarına katılabilir veya kendi kanalınızı oluşturabilir ve yeni arkadaşlar ile sohbet edebilirsiniz.

Ares bir çok programda olan özellikleri tek bir yerde toplayan harika bir programdır. Programın kısaca özelliklerine bakacak olursak;

Hızlı dosya indirme sağlar. Ares otomatik olarak aynı anda birçok kullanıcı daha fazla kaynak ve indirme dosyaları bulur. Bu sayede indirme hızını artırabilirsiniz. Ares güvenlik duvarları arkasında çalışır ve sıfır yapılandırma gerektirir.

Dahili ses / video oynatıcı sayesinde müzik dinleyebilir veya video izleyebilirsiniz. Müzik veya video dosyaları indirirken hem dinleyebilir hem de izleyebilirsiniz.

Chat / sohbet odalarına girerek sohbet edebilir, yeni arkadaşlar ile tanışabilirsiniz. Mevcut sohbet odası kanallarına bağlanarak sohbet edebilirsiniz. Ya da kendi sohbet odanızı oluşturarak arkadaşlarınız ile aynı sohbet odalarında konuşabilirsiniz.

Güçlü kitaplık yöneticisi, paylaşılan dosyaları bir kitaplık bölümünde kategoriler halinde düzenler. Tip, kategoriye göre dosyaları sıralamak ve kolayca paylaşım ayarlarını değiştirebilirsiniz. Kullanışlı bir hızlı arama özelliği ile bir anahtar kelime yazarak dosyaları bulabilirsiniz.

Sonuç olarak torrent, sohbet etme, internet radyosu dinleme programı arıyorsanız Ares ile hepsine sahip olabilirsiniz.

Not: Dosya paylaşım programı olduğu için yasal sınırlar içerisinde dosya paylaşımı yapmanız gerekiyor.

Ares İçin Yorum Yap