Ascgen 2.0 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ascgen: Resimleri ASCII Sanata Dönüştürme

Ascgen, (eski adıyla ASCII Generator) resimleri/fotoğrafları tamamen ASCII sanatına dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. ASCII sanatı ise tamamen metin karakterlerden oluşur. Resimleriniz aynı şekilde metin karakterlerine dönüştürülecek. Görüntü dosyasını yükledikten sonra, varsayılan ayarlarla ASCII çıkış önizlemesi yapabilirsiniz. Temiz, daha okunabilir ve modüler kod içine neredeyse tüm kod-tabanını komple yeniden yazma. Farklı yazı tipi ayarları (yazı tipi, karakter kümesi) kullanılarak, düzeyleri, parlaklığı ve kontrastı ayarlayarak sonuçları ayarlamak için çeşitli seçenekler sunar. Dönüşüm süreci büyük bir genel hız artışı ile, her aşamada optimize edilmiştir.

Diğer özellikleri; tüm klasörleri, baskı önizleme, özelleştirilebilir çıkış boyutları ve toplu dönüştürme içerir. ASCII Generator JPG, PNG, BMP, GIF, TIF ve diğer birçok resim formatlarını destekler.

ASCII Generator – Ekran Görüntüsü

ascgen-indir- ascii-generator-indir-

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Ascgen 2.0 İndir İçin Yorum Yap