Ashampoo Home Designer Pro 3

Sponsorlu Bağlantılar
3.3.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz 3D İç Mekan Tasarım ve Çizim Programı

Ashampoo Home Designer Pro, hayalinizdeki evi yaratmak için imkan sağlayan ücretsiz ev tasarım programı. Tasarım yapmanız çok kolay olacaktır. Tüm hesaplamalar otomatik yapılmaktadır ve size, kullanmak istediğiniz araçları seçmeniz uygun yerlere yerleştirmeniz kalır. Alan, uzunluk ve hacim hesaplamaları otomatik yapıldığı için siz sadece tasarımı odaklanın.

Ashampoo Home Designer Pro diğer ev tasarımı programlarına göre daha kullanışlı ve kaliteli özellikler içermektedir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi programlardan biridir. Hayalinizdeki evi gerçeğe dönüştürmek için Ashampoo Home Designer Pro ile 3 boyutlu olarak yapabilirsiniz. Program zaten acemi kullanıcılar için tasarlanmıştır. Elbette işinin ehli kullanıcılar için daha kolay olacaktır.

Ev tasarımı yapmak istiyorum ve nasıl yapacağımı bilmiyorum diyorsanız Ashampoo Home Designer Pro yazılımı tam sizlik. Programın sunduğu akıllı sihirbaz ile detayları ile birlikte evinizi oluşturmanız çok kolay olacak. Evinizin her bir bölümünü 2 boyutlu, 3 boyutlu veya kesit görünümünde oluşturarak daha sonra evinizin birleştirilmiş halini farklı şekillerde görüntüleyebilirsiniz.

Ashampoo Home Designer Pro programı ayrıca klavye kısayolları ile işlemleri daha hızlı yapmayı sağlar. Sunduğu özellikleri kısaca açıklayacak olursak; Akıllı proje sihirbazı ile daha hızlı tasarım yapma. 2D, 3D, kesit üç farklı tasarım görüntüleme seçeneği. En yüksek hassasiyet için veri giriş yardımcıları. Geniş nesne kitaplığı. Alan, uzunluk ve hacim hesapları. Sık kullanılan özellikler için klavye kısayolları. 64-bit desteği ile daha hızlı, daha yüksek stabilite tasarım yapma imkanı sunar.

Not: Programı ücretsiz olarak kullanabilmeniz için kayıt yaptırmanız gerekir.

Ashampoo Home Designer Pro 3 İçin Yorum Yap