Ashampoo Snap 5 (Ücretsiz)

Sponsorlu Bağlantılar
5.1.5
Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo Snap 5: Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Ashampoo Snap 5 (Free) tam hareketli videolar dahil olmak üzere, masaüstünüzde herhangi bir şeyi yakalamak için olanak sağlaya gelişmiş ücretsiz ve Türkçe ekran görüntüsü alma ve ekran videosu çekme programıdır.

Kurulum sırasında tarayıcı ana sayfa değişikliğine neden olan bazı araçlar yüklemeye çalışacaktır. Bu nedenle yükleme sırasında dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Ashampoo Snap geri çekilmeden araç çubukları ile benzersiz bir arayüz sunuyor. Tam ekran yakalama ve düzenleme imkanı sunuyor. Seçilen pencere veya masaüstü alanları yakalamanın yanı sıra kaydırma web sayfalarını ve serbest masaüstü bölgeleri yakalamayı destekler. Ayrıca medya oynatıcılar veya web yayınları bir video dosyası (wmv) olarak kaydedebilir ve masaüstü etkinlikleri video olarak kaydedebilirsiniz. Program size anlık görüntüler için şekiller, oklar, vurgulanan alanlar ve metin açıklamaları eklemek için düzenleme seçenekleri sunar.

Diğer özellikleri; mikrofon vasıtasıyla ses açıklamaları için destek içerir, video kodlama (.wmv), otomatik dosya adı oluşturma, çoklu çekim modu ve daha fazlasını sunar.

Ashampoo Snap video çekimler için WMV, anlık görüntüler için PNG, JPG, BMP ve PDF formatını destekler.

Ashampoo Snap İndir
Ekran Yakalama ve Video Kaydetme Programı

Ashampoo Snap 5 (Ücretsiz) Hakkında Yazılar

Ashampoo Snap 5 (Ücretsiz) İçin Yorum Yap