Ashampoo Uninstaller

Sponsorlu Bağlantılar
6.00.10
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Program Kaldırıcı ve PC Bakım Onarım Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Ashampoo Uninstaller 6, Windows bilgisayardan program kalıntıları bırakmadan programları kaldırma, daha hızlı çalışan bir PC için bakım ve onarım programıdır. Bilgisayardan bir programı kaldırdığınız zaman, birçok istenmeyen dosyalar, klasör ve kayıt defteri anahtarları ardından kalan yığılmalar ve sisteminizin performansına zarar veren yığılmalar oluşabiliyor. Neyse ki istenmeyen dosyaları silen, programları kaldırdığınız zaman, geride program parçaları bırakmadan temiz bir şekilde programları kaldırmak için yardımcı olacak en iyi yazılımlardan biri Ashampoo Uninstaller yazılımıdır. Aşağıda programın ana özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz.

Ashampoo Uninstaller etkili bir şekilde programları kaldırır ve aynı zamanda sistem tarafından kullanılan programları sorunsuz bir şekilde kaldırmayı sağlar. Programın ayarlarına ve bileşenleri ile birlikte nerede bulunduğu hakkında kesin bilgi verir. Ayrıca disk birleştirici, kayıt defteri temizleyici, nokta yöneticisi ve daha birçok güçlü araçlar ile birlikte geliyor. Ayrıca, gizliliğinizi korumak için sisteminizden internet izlerini siler.

Program basit arayüzü ile geliyor ve ana bakışta her şeyi anlatıyor. Sağ ana arayüzünde bir programı kaldırma ve aynı zamanda yeniden gönderme kurulumları görebilirsiniz. Ashampoo Uninstaller Türkçe dil desteği ile daha kolay bir kullanım sunmaktadır.

Ashampoo Uninstaller yeniden yükleyici ile birlikte geliyor. Eğer bir programı kaldırdıktan sonra fazla zaman geçmeden programı tekrar yüklemenizi sağlar. Program kalıntılarını silmek için ayrı bir program yüklemenize gerek yok. Geride herhangi bir program parçası bırakmadan program kalıntılarını da temizleyen gelişmiş bir programdır.

Ashampoo UnInstaller 6 bilgisayarınızı daha temiz tutar, bilgisayarın daha hızlı ve düzgün çalışması için genel bakım ve onarım için 12 modül içerir. Ashampoo Uninstaller yazılımı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur.

Not: Programı kullanabilmeniz için e-posta ile kayıt olmanız gerekir. 10 + 30 (e-posta ile ücretsiz kayıt olduğunuzda) toplam 40 günlük deneme sürümünü elde etmiş olacaksınız.

Ashampoo Uninstaller İçin Yorum Yap