Asphalt 8: Airborne (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Asphalt 8: Airborne Oyunu

4.2/5, Toplam: 10 kişi

Asphalt 8: AirborneAndroid mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe en iyi yarış oyunudur. Asphalt 8: Airborne oyunu akıllı cihazlar üzerinde en çok oynanan ve beğenilen araba yarışı oyunudur. Yeni güncellemesi ile multiplayer çoklu oyunculuğu özelliği eklenmiştir.

Asphalt 8: Airborne oyunu ile tam anlamı yarış keyfini yaşayacaksınız. Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R gibi en iyi lisanslı markalar ve modeller ile mükemmel yarışlar yapın. Arabaların yüksek kaliteli motor sesleri ile yarışın tam ortasında hissedin.

Çılgın 360 derecelik atlayışlar yaparak anın tadını çıkarın. Yarışırken akrobatik hareketler ve havada manevralar yapın. Venedik, Fransız Guyanası, İzlanda, Nevada Çölü dahil 9 değişik ve heyecan verici gerçek pistte yarışları! Kariyer modunda 8 sezon ve 180 etkinlik. Yeni Salgın ve Drift Kapısı modlarına göz atın.

Çok oyunculu sezonlar: Diğer oyunculara karşı kıyasıya yarışıp sınırlı süreli yarış sezonlarında puan ve ödüller kazan.

Çok oyunculu ligler: Direksiyondaki becerin, yüksek not alıp daha yüksek liglere geçtikçe herkesçe bilinecek. Ligin ne kadar iyiyse sezon sonundaki ödüllerin de o kadar büyük olacak!

Yeni arabalar: Falcon F7, Mercedes-Benz CLA 45 AMG Racing Series ve daha fazlası düzenli olarak oyuna eklenecek. Sık sık göz atmayı ihmal etme!

Asphalt 8: Airborn oyununun Android telefon ve tablet için geliştirilmiş sürümüdür. Ücretsiz olarak indirin ve oynayın.

Asphalt 8: Airborne (Android) Hakkında Yazılar

Asphalt 8: Airborne (Android)” İçin Bir Cevap

Asphalt 8: Airborne (Android) İçin Yorum Yap