Asphalt 8: Airborne (Windows 10)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 / 8.1 İçin Asphalt 8: Airborne Oyunu

4.11/5, Toplam: 9 kişi

GAMELOFT SA tarafından geliştirilen Asphalt 8: Airborne araba yarışı oyununu artık Windows 10 ve Windows 8.1 Metro arayüzde oynayabilirsiniz. Android Asphalt 8: Airborne ve iOS Asphalt 8: Airborne oyunu en popüler oyunlar arasında. Mobil cihazların yanı sıra, bilgisayarınızda da yarış yapmak istiyorsanız Windows Mağaza da ücretsiz olarak sunulan oyunu hemen indirebilirsiniz.

Atari tarzı oyunlar arasında Asphalt 8: Airborne oyunun ayrı bir yeri var. Hem atari tarzı hem de günümüz tarzını bir arada tutmayı başarmıştır. Yüksek hızlarda  akrobasiler gerçekleştirin.

Birbirinden güzel yepyeni yüksek performanslı arabalar ile yarışın. Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R araba modelleri arasından dilediğinizi seçin. Oyunda en çok motor sesleri ön plana çıkıyor. Gerçek bir yarışın ortasındaymış gibi keyif alacağınız harika bir araba yarışı oyunu.

Asphalt 8: Airborne (Windows 10) Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Asphalt 8: Airborne (Windows 10) İçin Yorum Yap