Asphalt 8: Airborne (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Asphalt 8: Airborne Oyunu

Windows Phone için Asphalt 8: Airborne en iyi atari tarzı yarış oyunu serisinin en sonuncusu olarak karşımıza çıkmaktadır. Ücretsiz oyunlar kategorisinin en tepelerinde yer alan oyunu oynarken müthiş eğlence dolu vakit geçireceksiniz.

Asphalt 8: Airborne yepyeni fizik motoruyla güçlendirilmiş bir sürüş deneyiminde dinamik, yüksek hızlı akrobasiler gerçekleştirmenin keyfini sür. 40’ın üzerinde yüksek performansa sahip arabalar içerinden dilediğin seç ve yarışa başla. Kaliteli görsellere sahip olan oyunu oynarken gerçek arabaların sesine sahip bir ses deneyimi de sizleri bekliyor. Venedik, Fransız Guyanası & Nevada Çölü dahil 9 farklı pistte yarışacaksınız. Yaklaşık 8 rakibe kadar çıkan eş zamanlı çok oyunculu yarışlar yapmak da mümkün. Eş zamansız yarışlarda ise arkadaşlarınıza karşı yarışma imkanı.

Uç nokta atari tarzı yarış hayranları için hazırlanmış bu oyun gerçek rüya arabalar ve olağanüstü grafiklerle yarış simülasyonu meraklılarının da hoşuna gidecek.

Çok oyunculu sezonlar: Diğer oyunculara karşı kıyasıya yarışıp sınırlı süreli yarış sezonlarında puan ve ödüller kazan.

Çok oyunculu ligler: Direksiyondaki becerin, yüksek not alıp daha yüksek liglere geçtikçe herkesçe bilinecek. Ligin ne kadar iyiyse sezon sonundaki ödüllerin de o kadar büyük olacak!

Yeni arabalar: Falcon F7, Mercedes-Benz CLA 45 AMG Racing Series, GT by CITROEN, Icona Vulcano V12 Hybrid ve daha fazlası düzenli olarak oyuna eklenecek. Sık sık göz atmayı ihmal etme!

Yeni etkinlikler: Yeni AR&GE etkinliği ve 2 yeni Enduro meydan okuması için becerilerini keskin, motorunu sıcak tuttun mu? Oyundaki en güçlüler arasında yer alan arabaları ilk alanlardan ol!

Rio ve 51. bölge yükseltmeleri: Yarışları hiç olmadığı kadar gerçekçi kılmak için en yeni pistlerimizi daha üstün görüş kabiliyeti, daha iyi ışıklandırma ve pek çok ince ayarla iyileştirdik.

Windows Phone için Asphalt 8: Airborne oyununu ücretsiz olarak indirin ve oynayın. Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8 akıllı cihazlar ile uyumludur.

Asphalt 8: Airborne (Windows Phone) Hakkında Yazılar

Asphalt 8: Airborne (Windows Phone) İçin Yorum Yap