Asphalt 9: Legends

Sponsorlu Bağlantılar
1.5.4a
Sponsorlu Bağlantılar

Android için 2019 Arcade Araba Yarış Oyunu

Asphalt popüler oyun yapım şirketlerinden olan Gameloft’un oyun serisidir. Oyun içi satın alımlar ile birlikte ücretsiz oynanabilen oyun Android telefon / tablet cihazlar için en iyi araba yarışlarındandır. Asphalt 9: Legends bu serinin son oyunudur. Yine nefes kesecek yarışlara katılmak için en iyi araba seçimleri ile heyecan ve adrenalini arcade yarışları ile zirveye taşıyın. Aşağıda oyunla ilgili kısa bir oyun tanıtım videosu da mevcut, tıklayıp izleyebilirsiniz.

Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors başta olmak üzere onlarca en iyi lisanslı araç seçenekleri. Gerçekçi araç modelleri ve HDR teknikleri, harika görsel efektler ile harmanlanmış bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Araba yarışlarında sıklıkla tercih ettiğiniz aracı zengin kişiselleştirme seçeneklerinden faydalanarak tarzınızı yansıtacak şekilde modifiye edebilirsiniz. Rengini, jantını, dışı görünüşünü ve daha fazlasını yapın. Araba yarışlarının en çok sevdiğim yönlerinden birisi Nitro özelliğinin olmasısıdır. Dolunca kullan ve hızın ses duvarlarını aşsın.

Oyunda çeşitli modlar yer alıyor. Bunlardan birisi de sokakları kapsayan “Kariyer Modu”. 60’ın üzerinde sezon ve 800’ün üzerinde yarışı tamamlayın. Dünya çapındaki diğer oyunculara karşı çevrim içi olarak 1 ile 8 yarışçının olduğu yarışlara katıl.

Asphalt 9: Legends İndir - iOS için 2019 Arcade Yarış Oyunu
iPhone / iPad için Ücretsiz 2019 Aksiyon Araba Yarışı Oyunu

Asphalt 9: Legends Hakkında Yazılar

Asphalt 9: Legends İçin Yorum Yap