Asphalt 9: Legends

Sponsorlu Bağlantılar
1.5.4
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone / iPad için Ücretsiz 2019 Aksiyon Araba Yarışı Oyunu

Asphalt serisinin son oyunu olan Asphalt 9: Legends iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara ücretsiz indirilerek oynanabilmektedir. Oyun ücretsizdir ancak oyun içi satın alma seçenekleri de mevcuttur. Tabi bu seçenekler kullanıcı isteğine bağlıdır. Asphalt 9: Legends en iyi araba markalarından olan Ferrari, Porsche, Lamborghini ve daha fazlasına ait en iyi seçenekler ile harika bir sürüş keyfine yine sizleri davet ediyor. Serinin bu son oyunun da yeni Lamborghini Aventador J ve Mercedes-Benz SLR McLaren gibi araçlar ile araba zenginliğine katkı yapılmış.

Oyunda yüksek hız performansı ve dış görünüşü ile harika bir yapıya sahip olan 50’den fazla araç toplayabileceksiniz. Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu ve 1’den 8’e kadar oyuncular ile çevrim içi (online) olarak yarışacak ve en iyiler listesinde üst sıralara çıkmak için mücadele edeceksiniz.

60’dan fazla sezonu içeriyor ve 800’ün üzerinde yarışa katılarak oynayacağınız “Kariyer Modu” uzun soluklu oynamayı sevenler için iyi bir seçenek. Birçok Kariyer etkinliğini basitleştirilmiş ve böylece oyuncuların TouchDrive kullanarak bunları tamamlamaları daha kolay.

Asphalt 9: Legends Hakkında Yazılar

Asphalt 9: Legends İçin Yorum Yap