Assassins Creed 4 Black Flag Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Assassins Creed 4 Black Flag % 100 Türkçe Dil Dosyası

4.18/5, Toplam: 11 kişi

Assassins Creed 4 Black Flag oyunu için Türkçe dil desteği sunan bir yamadır. Assassins Creed 4 Black Flag Türkçe dil yamasıücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu yama oyun içi diyalogları Türkçeleştirmektedir.

Assassins Creed 4 Black Flag oyun olarak heyecan dolu bir yapıya sahip ve oyun içi diyalogların oyuncular tarafından anlaşılmaması büyük bir sorun olarak görülmektedir. Bu yama sayesinde dil sorunu ortadan kalkmaktadır.

Yamayı kurmak oldukça basit. İlk önce dosyayı çalıştırın ve sonra kurulum talimatlarını izleyin. Kurulum süreci tamamlandıktan sonra oyundaki diyalogların alt yazıları Türkçe hale gelecektir ancak korsan olarak kurulan oyunlarda çalışmayabileceğini de dikkate almalısınız. Türkçe olarak tüm hikayeyi takip etmek için Türkçe yamasını yüklemeyi de unutmayın.

Yamanın özellikleri:

  • Yamamız Türkçe karakterlerin hepsini desteklemektedir.
  • DLC’ler dahil değildir.
  • Denizci şarkılar (Shanties) çevrilmemiştir.
  • Kenway’s Fleet internet bağlantısı gerektirdiğinden yama sorun çıkarmaktadır. Bu nedenle türkçe yama ile Kenway’s Fleet erişilemez olmaktadır.
  • Senaryoya devam etmek için Kenway’s Fleet’e girmeden önce internet kapatılmalıdır, bir sonraki görev açıldığında internet tekrar açılabilir. İnternet açıkken Kenway’s Fleet’e girmeye çalışırsanız oyun kapanacaktır.

Assassins Creed 4 Black Flag Türkçe Yama İçin Yorum Yap