Assassin’s Creed: Revelations Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Assassin’s Creed: Revelations % 100 Türkçe Dil Dosyası

3.77/5, Toplam: 44 kişi

Assassin’s Creed: Revelations Türkçe yaması oyun içi diyalogları Türkçeleştirmektedir. % 100 Türkçe dil desteği sunan yamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Serinin önceki oyunlarından hatırlanacağı üzere oyunun hikayesi oldukça heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Oyunun bu serisinin İstanbul’da geçmesi oldukça güzel ancak diyalogların İngilizce olması oyun severler tarafından anlaşılmadığı için sorunların yaşanmasına sebep olabiliyor. Hikaye tarzında bir oyun yapısından dolayı oyun içi diyalogların Türkçe olması daha önemli ve güzel olacaktır. Bu şekilde oyun daha iyi bir boyut kazanmış olacak.

Assassin’s Creed: Revelations artık Türkçe dil desteğine kavuştu. Yapacağınız dil dosyasını indirerek kurmak ve keyfinize kaldığınız yerden devam etmektir. Assassin’s Creed: Revelations oyunun bu % 100 Türkçe yamasını kurup çalıştırmak için fazla bir zahmet çekmezsiniz. Hazır bir kurulum ile gelen yamayı kurmak yapacağınız indirdikten sonra kurulum dosyasını çalıştırın ve yönergeleri izleyin. Yalnız korsan olarak oynayan oyuncular yamada sorun yaşayabilirler. Bu nedenle oyunun orijinali üzerinde yama işlemini uygulamanızı öneriyoruz.

Assassin’s Creed: Revelations Türkçe Yama” İçin 9 Cevap

    1. Hayır virüslü değil. Yandex disk üzerinde de virüs taramasında herhangi bir zararlı yazılım bulunmadı. Yinede virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederiz.

Assassin’s Creed: Revelations Türkçe Yama İçin Yorum Yap