ASUS PC Link (Windows PC)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin ASUS PC Link

3.5/5, Toplam: 2 kişi

ASUS PC Link for Windows PC, Android mobil cihazlar ile bilgisayarlar arasında eşleşme sağlayan ve bilgisayardan Android cihazları kontrol etmeyi sağlayan Windows PC için ücretsiz bir uygulamadır. Bu özel uygulama bilgisayarınızla birlikte sorunsuz bağlantı için ASUS ZenUI tarafından tasarlanmıştır.

ASUS PC Link uygulamasını kullanarak kolayca bağlantı sağlayarak Windows bilgisayardan Android telefonu veya tableti yönetin. ASUS PC Link, mobil cihazınızı bilgisayar ekranına yansıtmanızı sağlar. Ayrıca fare ve klavye kullanarak Android cihazınızı bilgisayarınızdan kontrol edebilmenizi de sağlar.

ASUS PC Link, mobil cihazınızı bilgisayarınızda yansıtmanızı sağlar. Ayrıca fare ve klavye kullanarak Android cihazınızı bilgisayarınızdan kontrol edebilmenizi de sağlar. Telefonunuz ile bilgisayarınızı USB kablosu aracılığıyla bağlayın.

ASUS PC Link Windows uygulamasında fareyle tıklama ve sürükleme işlemleri, mobil cihazınızda parmağınızla dokunma ve sürükleme işlemleriyle eşdeğerdir.

ASUS PC Link Windows uygulamasında uygulama ekranını veya tarayıcı sayfalarını kaydırmak için farenin tekerleğini çevirin. Bilgisayarınızda tüm giriş yöntemleri için klavyenizle yazın.

ASUS PC Link uygulamasının mobil cihazlara kurulumu ile ilgili blog yazımızı okuyabilirsiniz.

ASUS PC Link (Windows PC) Hakkında Yazılar

ASUS PC Link (Windows PC) İçin Yorum Yap