ASUS Share Link

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Dosya İndirme ve Gönderme Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

ASUS Share Link link bağlantılarını kullanarak dosya indirip ardından akıllı cihazlar arasında bu indirdiğiniz dosyaları (film, müzik, video vs) paylaşmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir uygulamadır. ASUS ZenUI paylaşım bağlantısı sayesinde fotoğraflarınızı, film kliplerinizi, müziklerinizi paylaşmanıza olanak sağlar ve herhangi bir dosyayı hızlı ve kolayca ZenFone depolar. Sadece dosyayı göndermek için bir tık yapmanız ve birlikte paylaşım yapmak istediğiniz cihazı belirlemeniz yeterli olacak. Veri transferlerini çok hızlı bir şekilde yapacaksınız.

ASUS Share Link uygulaması ile veri göndermek için cihazlar üzerinde bağlantıların paylaşım linkini yüklemeniz gerekiyor. Ayrıca cihazlar arasında veri aktarma işlemini yapabilmeniz için Wi-Fi Hotspot’unuzu etkinleştirmeniz gerekiyor. Kolay bir şekilde veri transferleri yapabilmek için ASUS Share Link uygulaması aradığınız ve kullandığınızda hoşunuza gidecek bir uygulama olabilir.

ASUS Share Link” İçin 2 Cevap

  1. slm benim pc windows 7 ASUS share link DOSYA AKTARMA PROĞRAMINI PC İNDİRMİYOR Hesap istiyor ve cebe iniyor pc ye değil yardımcı olursanız sevinirim.

ASUS Share Link İçin Yorum Yap