Attribute Changer

Sponsorlu Bağlantılar
9.10E
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya, Klasör, Belge ve Resim Özellikleri Değiştirme Programı

3/5, Toplam: 1 kişi

Attribute Changer Windows Explorer’a entegre olarak, bir dosya veya klasör üzerine sağ tıkladığınız zaman dosya ve klasörlerin özelliklerini anında değiştirmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe program.

Uygulama kullanıcılarının tek veya birden fazla dosya ve klasör için dosya özniteliklerini kolayca değiştirmelerine izin verir. Salt okunur, gizli, sistem, arşiv, sıkıştır, dizin gibi dosya öğelerinin yanı sıra dosya / klasör tarihlerinde olası değişiklikleri yapmaya imkan sağlar. Toplu değişiklik yapabilen yazılım kullanıcıları süreci, tarihe, zamana, boyuta vb. göre sınırlandırmak için kullanabilirler.

Programın en büyük artılarından birisi de, yapılacak tüm dosya veya klasör değişimlerini toplu olarak da yapmanız. Tek tek uğraşmak yerinde toplu olarak da dosya veya klasör özelliklerini bir kaç tıklama ile yapabileceksiniz.

Attribute Changer dosya tarih ve saat etiketleri ile senkronize ederek ya da el ile girilen tarih ve saat değerleri kullanarak fotoğraf bilgileri (EXIF bilgileri) değiştirebilirsiniz. Daha gelişmiş seçenekler fotoğraf tarih ve saat etiketleri ayarlamak için kullanılabilir.

Farklı diskler etrafında dosya ve klasörlerin taşıma tarih ve saat etiketleri istenmeyen değişikliklere yol açabilir. Attribute Changer gibi sadece birkaç saniye de dosya ve klasörlerin tarih ve saat etiketlerini değiştirebilirsiniz.

Attribute Changer İçin Yorum Yap