aTube Catcher 3.8.7955 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz En İyi Video İndirme Programı

aTube Catcher, video indirme ve videoyu mp3’e çevirme için kullanabileceğiniz ücretsiz programdır. Sunduğu özellikler açısından diğer ücretsiz programlar arasında en iyilerden biridir. aTube Catcher arayüzü çok kolay bir kullanım sunuyor. Programın arayüzünde video indirme, video dönüştürme, videoyu mp3’e çevirme, video bulma, DVD/Bluray VCD yaratma, video boyutlandırma, ses kaydedici ve müzik bölümlerini bulacaksınız.

aTube Catcher, MySpace, Dailymotion, Metacafe, Spike, Yahoo!, Globo, RTVE ve diğer popüler video sitelerinden video indirme imkanı sunuyor. Ayrıca videoları iPhone, iPad, iPod, PSP, GPS cihazlar, MP4 oynatıcılar, Cep telefonu, Android cihazlar, DVD, VCD, MP3 çalar ve diğer taşınabilir cihazlar için uygun formatlara dönüştürür. Videoları 3GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV, AVI formatlarından indirebilirsiniz.

aTube Catcher video indirme programı sunduğu kapsamlı ve gelişmiş özellikleri açısından indir76 ekibi olarak en iyi video indirme programlarından birisi olarak görüyoruz. Video indirmek, video dönüştürmek, videoyu mp3’e dönüştürmek, video boyutlandırmak vb programları arıyorsanız hepsini aTube Catcher programından bulacaksınız.

aTube Catcher – Ekran Görüntüsü

atube-catcher-indir

aTube Catcher 3.8.7955 İndir İçin Yorum Yap