Auburn - Google AdSense Notifier

Sponsorlu Bağlantılar
1.05
Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstünden Google AdSense bildirimleri alın

Auburn, sistem tepsisinde çalışan Google Adsense gelirini masaüstünde küçük bir pop-up mesajı ile size bildiren ücretsiz bir programdır. Google AdSense’den yeni bir kazanç alırsanız ve mevcut kazancınızı görmek için sizi haberdar eden küçük bir araçtır.

Auburn – Google AdSense Notifier, tarayıcı üzerinden Adsense hesabınıza giriş yaparak kazançlarınızı takip etmeye alternatif olarak kullanacağınız masaüstü Adsense uygulamasıdır. Diğer bir deyişle, web tarayıcıdan Adsense hesabınıza giriş yapmaya gerek kalmadan Auburn – Google AdSense Notifier uygulaması ile kazançlarınızı takip edebilir ve bildirimler alabilirsiniz.

Google AdSense Notifier uygulaması çalıştırıldığında, Google AdSense hesabınıza giriş yapmanızı ister. Google hesabı AdSense ile kayıtlı değilse, adım adım rehberlik eder ve bir tarayıcı kullanmak zorunda kalmadan, kaydolma adımına geçmeye yardımcı olur.

Hesabınızı ayarladıktan sonra, Google AdSense Notifier masaüstü iş akışınızı kesmeden, sessizce sistem tepsisinde çalışır. Hesap bakiyesi değişikliklerinde bir pop-up balonu ve özel bildirim sesi ile uyarı verir. İpucu 10 saniye boyunca görüntülenir, ancak isterseniz bu ayarı değiştirebilirsiniz.

Varsayılan olarak, kontrol zaman aralığı beş dakika olarak ayarlanır, ancak istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Sadece ‘Şimdi kontrol et’ (Check Now) seçeneğini kullanabilir veya isteğe bağlı ayarlar yapmakta mümkündür.

Uygulama Adsense hesabınızı yakından izlemek için olanak sağlar, Şimdiye kadar, son 28 gün ya da son 7 gün, dün ve bugün için bakiye görüntüleme seçenekleri mevcuttur.

Google Adsense yayıncıları için yardımcı olmayı amaçlayan bir masaüstü Adsense bildirim uygulamasıdır. Tabii ki programın bu konuda ne kadar güvenli olduğunu sorgulamak gerekir.

Auburn - Google AdSense Notifier İçin Yorum Yap