Audacity

Sponsorlu Bağlantılar
2.1.3
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Ses Düzenleyici ve Kaydedici Programı

5/5, Toplam: 2 kişi

Audacity for Mac en iyi ses düzenleme programları arasında yer alacak kaliteye sahip ücretsiz ve Türkçe ses editörü ve ses kaydedici programıdır.

Audacity, ses düzenlemek için her zaman yardımcı olabilecek, gerçekten bazı harika ve ilginç özelliklere sahiptir. Çoklu dil arayüz, profesyonel ve kolay kullanıma sahiptir.

Audacity Özellikleri; Büyük ses formatı desteği OGG, Vorbis ve diğerleri dahildir. Ses oynatma seçeneği. Sınırsız geri alma. Eklenti desteği (LADSPA). Çoklu kanal desteği. Gürültü kaldırma. Nyquist tarafından desteklenen efektler. Dijitale dönüştürme. Kes – kopyala – yapıştır işlemi ile uygun ses düzenleme.

Aynı anda farklı parçalar ile karıştırma. Canlı ses kaydedebilirsiniz. Kaset ve kayıtları sayısal kayıt ya da CD biçimine dönüştürebilirsiniz. WAV, AIFF, FLAC, MP2, MP3 ya da Ogg Vorbis ses dosyalarını düzenleyebilirsiniz. Sesleri kesebilir, yapıştırabilir, ve karıştırıp birbirine ekleyebilirsiniz. Bir kaydın hızını ya da tonunu değiştirebilirsiniz.

İyi ve kaliteli bir ses kaydedici ve ses düzenleme programı arıyorsanız Audacity programını denemenizi tavsiye ederim. Türkçe dil desteği sayesinde de kolay bir kullanım sunmaktadır.

Audacity İçin Yorum Yap