Auslogics BoostSpeed 7

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Optimizsyon ve Hızlandırma Programı

3.33/5, Toplam: 3 kişi

Auslogics BoostSpeed 7, Windows sistemiz temizlemek, hataları düzeltmek ve basit bir kaç adımla bilgisayar performansını iyileştirmek ve hızlandırmak için kullanabileceğiniz ödüllü ücretsiz sistem optimizasyon programıdır. Türkçe dil desteği ile de kolay bir kullanım sunmaktadır. Bilgisayarın yavaşlamasına neden olan etkenleri ortadan kaldırır ve sistemin hızlanmasını sağlar.

Program bilgisayarın yavaşlamasının sebeplerini tespit eder. HDD birleştirme ve gereksiz dosyaları temizleme ve kayıt defteri onarımı yapar. Bilgisayarı hızlandırır ve tarayıcıları temizler. Silinen dosyaları kurtarır ve internet gizliliğini korur. 15’den fazla kolay kullanımlı PC bakım araçları sunar.

Auslogics BoostSpeed Basic sürümü Premium sürümüne göre pek çok özelliklerden yoksundur. Ücretsiz sürümün sunduğu özelliklere bakacak olursak;

Tam sistem tanılama: Sistem performansını yavaşlatan sebepleri saptamak için yardımcı olacaktır. Sistem iyileştirmek için de herhangi bir onarım desteği sunmuyor. Sadece sorunları tespit eder.

Önemsizleri temizleme ve hız artırma: Sistemi temizler, hızını ve verimliliğini artırmak için bilgisayarınızı ayarlar.

Auslogics BoostSpeed Basic programına ek özellikler ve iyileştirmeler için Premium sürümünü satın almanız gerekiyor.

Auslogics BoostSpeed 7 İçin Yorum Yap