Auslogics Browser Care

Sponsorlu Bağlantılar
4.1.2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı Araç Çubukları ve Eklentileri Kaldırma Programı

Auslogics Browser Care, gereksiz ve istenmeyen tarayıcı araç çubukları kaldırmayı sağlayan ücretsiz bir tarayıcı ayarlarını yapılandırma ve tarayıcı bakım-onarım programdır. Program tarayıcı üzerinde tam kontrol sağlar ve kolaylıkla kaldırmak ta zorlandığınız zararlı tarayıcı yazılımları temizler.

Tarayıcı araç çubukları ve eklentileri kaldırmak ta zorlanıyorum ve ana sayfam değiştirilmiş nasıl geri alabilirim diye düşünüyorsanız Auslogics Browser Care çözüm olabilir. Ayrıca tarama verilerini, tarayıcı geçmişini temizleyerek yavaşlamalara engel olabilirsiniz. Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcı ana sayfa değiştirme, arama motoru değiştirme, cache temizleme ve eklentileri / araç çubukları kaldırmak için mükemmel bir çözümdür.

Auslogics Browser Care bilgisayarınızda yüklü popüler tarayıcıları otomatik algılar ve ana sayfa ve arama motoru ayarı, eklentileri veya araç çubukları kaldırma, devre dışı bırakma, önbelleği temizleme, bunların her birini yönetmek için kolay bir yol sağlar. Diğer araç çubuğu kaldırma ve tarayıcı temizleme programlarına göz atabilirsiniz.

Auslogics Browser Care İçin Yorum Yap