Auslogics Disk Defrag

Sponsorlu Bağlantılar
7.1.3.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Disk Birleştirme Programı

Auslogics Disk Defrag Free, Windows bilgisayarda kullanabileceğiniz kompakt ve hızlı ücretsiz disk birleştirme programıdır. Diskinizdeki dosyaları birleştirme ve yeniden düzenlenme yaparak bilgisayarın performansını artırmaya yardımcı olur.

Program ultra hızlı motora sahiptir. En hızlı disk birleştirme programları arasında yer alır. Hard disk birleştirme işlemi yaklaşık olarak 10 dk sürebilir. Programın en güzel tarafı ise tamamen ücretsiz olmasıdır. Güncellemeler ile birlikte sürekli olarak ücretsiz kullanabilirsiniz.

Tek bir tıklama ile birleştirme yapın, varsayılan ayarları kullanabilir veya ihtiyaçlarınıza uygun şekilde programın çalışmasını ve görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Sorun: Bilgisayarım yavaşladı ve eskisi gibi hızlı ve verimli çalışmıyor. Basit bir dosya veya programı açarken bile çok bekliyorum.

Çözüm: Auslogics Disk Defrag Free tek bir tıklama ile hızlı bir şekilde, sabit diskinizdeki dosyaları birleştirmek, dosya yerleştirmeyi optimize etmek ve mümkün olan en yüksek veri erişim hızını sağlamak için boş alan sağlayacaktır.

Auslogics Disk Defrag İçin Yorum Yap